طعم بيادماندنی


اولین هشتاد و هفتی

 - بالا خره زندگی از ازمروز برگشت به روال همیشگی اش.امروز دوباره  صبح بیدار شدم و در تنهایی خودم کتری را زدم و اومدم یک دوری در وبلاگستان زدم و بعد هم قهوه ام را ریختم و آب سرد هم بهش اضافه کردم و نشستم پشت کامپیوتر.

 

درسته من هنوز قهوه و چایی را با آب سرد می خورم!! واقعا طاقتشو ندارم بعد از ریختن چایی یا قهوه یک مدت صبر کنم تا خنک بشه بعد  بخورمش.خب چه کاریه؟! از اول آب سرد میریزم توش تا بعد از ریختنش خوردنشو شروع کنم!

 

-         تعطیلات خیلی خوش گذشت.یک هفته دوبی بودیم و دو روز هم مشهد. شایا هم حسابی کیف کرد.الان بیشتر بازی هاش در نقش خلبانه.

-         رفتن به خرید یکی از تفریحات مورد علاقه منه.مهم نیست که خرید بکنم و یا نه. از گشتن درون مال ها و حس و حال خرید و بعد از گشت زدن های مفصل  رفتن به یک کافه یا رستوران و استراحت کوتاه بعدش لذت می برم.     بعد از تولد شایا مدل گشت زدن هام فرق کرده.الان بیشتر دوست دارم توی مغازه های لباس بچه یا اسباب بازی فروشی ها دور بزنم. اونقدر که من از خرید یک اسباب بازی کیف میکنم فکر نکنم شایا به پای من برسه.مثل بچه ها از دور که یک اسباب بازی فروشی می بینم چشمام برق می زنه!

-         در نظر دارم کتاب هفت عادت مردمان موثر را خلا صه نویسی کنم و در اختیار همکارانم قرار بدم. شاید هر بخشش را توی یک پست جداگانه در اینجا هم بنویسم.

-         قسمتی از این کتاب:

متخصصین روابط تخمین زده اند که تنها 10 درصد از ارتباط ما به کلامی که بر زبان می آوریم ارتباط دارد. 30 در صد به لحن صدا و 60 درصد به شیوه حرکات جسم ما مربوط میشود.

 

- دارم سعی میکنم شنونده بهتری باشم


مانا