کو گوش شنوا؟

-       یک مطلب جدید راجع به  عادت  یاد گرفته ام.اگر می خواهید چیزی جزو عادتهای شما شود باید 21 روز به صورت مداوم انجامش دهید تا در مغز به عنوان عادت پذیرفته شود.مثلا وقتی می خواهید ورزش را  شروع کنید اگر بخواهید 3 بار در هفته و هر بار 2 ساعت انجامش دهید ممکنه 10 روز بعد از سرتان بیفتد، درصورتیکه اگر قرار بگذارید از زمان خیلی کم شروع کنید(مثلا 15 دقیقه) ولی هر روز این کار را ادامه دهید و به 21 روز برسانید ،ورزش کردن جزو عادات شما در آمده است. و کاری را اگر 6 ماه به طور مداوم انجام دهید ترک کردن آن بسیار سخت میشود.

-         مطلب بالا را چند روزه دارم به خودم میگم بلکه ورزش کردن را شروع کنم ولی کو گوش شنوا؟34.gif

شایدم از فردا شروع کردم.شاید...

- عشق به زندگی را در کودکان تقویت کنید:

در سالهای اول زندگی هرگز درباره حوادث بد،ناگوار و تلخ صحبت نکنید.مراقب فیلم ها،برنامه های تلویزیونی و اخباربد باشید و از انسانهای دیگر به بدی یاد نکنید.

- نکته: اگر کسی حقیقتا می خواهد زندگی را برای خود تلخ کند،کافی است یاد بگیرد خودش را با دیگران مقایسه کند!                                  ازکتاب ارتباط بدون خشونت

 

 

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماه رقصان

راست می گی منم يکی دوبار امتحان کردم جواب داده! در مورد عشق به زندگی هم به شدت موافقم !

مانا

به فرزانه: عزيزم تو که دستی هم در نوشتن داری چرا يک وبلاگ نميزنی ؟ من حتما جزو جواننده های پروپاقرصت ميشم به م.فنا: به فرشته: آره مطمئنم که می تونه به مامان رادين: پايه ام.البته دروغ را نفهميدم؟ يعنی بچه ها را راه نمی دهند؟

مانا

به مرضيه: آخ گفتی به بامداد: به مامان هنا: آره دقيقا .آدم راجع به هر کس به بدی صحبت کنه فقط داره ذهن خودشو خراب ميکنه به فرانک: خسته نباشی.کارفرماها هميشه منتظرند! به ماه رقصان؛

خانم شين

خوب شد آپ کردی ! من داشت سر زدن به اينجا و خوردن تو ديوار جز عادتام می شد!!!

خانم شين

فردا کلاس داريم؟

ياسمن

مانا جان ممنون از همدرديت سهند که بيمارستان بود هادی برايم کامنتت را خوند و خوشحال شدم از احوالپرسيت ديروز سهند مرخص شد و حالش خوبه شما هم مواظب خودتون باشين اشتباهی برای پست قبليت اينو نوشته بودم فکر کردم شايد نخونيش

فرزانه

سلام مانا جون عزیزم این باعث افتخار من است که تو خواننده وبلاگم باشی .ولی راستش را بخواهی من بلد نیستم وبلاگ بزنم ، البته چند تاکتاب در این زمینه خریدم ولی هنوز فرصت نکردم بخوانمشان . باز هم از این همه محبتی که به من داری ممنونم . اگر روزی وبلاگ زدم حتماً اولین نفر به تو خبر می دهم ، نه بخاطر اینکه به وبلاگم سر بزنی ، بلکه فقط به خاطر اینکه تو یکی از دوستهای خیلی خوب من هستی ومن خیلی چیزها ازت یاد گرفتم . مرسی به خاطر تمام محبت هایت .

مهرک

اگه تونستی عادت کنی به ورزش کردن منم خبر کن که حالم از این شکم گنده و ... به هم می خوره ....... مانا جون من اون قسمت آخر رو امتحان کردم خیلی بد بود

مکین

اِ به به! مامان مانا از اون‌ورا؟! من فکر نمی‌کردم از در و دیوار نوشتن‌های من واسه شما مامان‌های آروم باحوصله جذابیتی داشته باشه. خوش اومدین.

شری

اين مطلبت راجع به عادتو خیلی قبول دارم ولی چيزی که اذيتم ميکنه اينه که من از عادت بدم مياد و هر چی عادت بشه مجبورم بی خيالش بشم! اينه که هی مجبورم ساعت و نوع ورزشو عوض کنم تا برام خسته کننده نشه!