ديوارهای خانه ما

f_sotoonm_c3df1f8.jpg

درست حدس زدین.این قسمتی از ستون و دیوار نشیمن خانه ماست!!  البته فکر نکنید که من هر بار بهش نگاه میکنم آه از نهادم درمیاد.برعکس هربار که نگاهش میکنم کیف میکنم و تازه شایا را تشویق میکنم که بازهم آثار هنری جدیدی خلق کند.

پ.ن: من دیگه از خیر پینگ کردن گذشته ام.خسته شدم اینقدر پینگ کردم و آب از آب تکان نخورد!

/ 28 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بانوي جشنواره زمستان

يادمه يه بار رفته بودم کليسا و از چند بانويي که آنجا بودند ، خواستم که يک جمله راجع به مسيح بگويند و آنها گفتند "هر جا خوبي هست ، مسيح هم هست" تولد کسي که در تمامي خوبي ها حضور دارد مبارک.

سولی

عالی بود. کیف کردم از این همه هنر نمایی گل پسرت.

بهاره

مانا جان بعد از ۱۰ روز امروز وقت کردم که نوشته هات رو بخونم. يادته تو کوچه مهناز نزدیک چهار شنبه سوری و یا تو يخ بندون چطور دست منو می گرفتی؟

نازی

سلام مانا جان. به نظر نميرسه نيازی به پينگ کردن داشته باشی، بلاگر محبوب من! اميدوارم ابداعات و خلاقيت های شايا جان در همين اتاق نشيمن باقی بمونه و باقی خانه تان را در بر نگيرد! البته شايد من خيلی قديمی فکر می کنم، اما بهتر نيست دفترچه های طراحی بزرگی را روی سه پايهء کوتاه به قد شایا جان بگذاری تا شايا نقاشی هايش را جايی بکشد که هم مناسب اين کار است و هم قابليت نگهداری داشته باشد؟ من فکر می کنم بايد همگام با تشويق بچه به خلاقيت، به او چارچوب مناسب ابراز اين خلاقيت را نيز داد و آن شامل وسيله (مديوم) کار هنری مناسب نيز هست. شرمنده هستم از اينکه نظری مخالف ميدهم ها! اما فکر نمی کنم ديوار خانه جای مناسبی برای بروز خلاقيت ها باشد چون اين خلاقيت ها به مرور ايام با مهارت و تغييرات مثبت زيادی همراه هستند که وقتی ديوارها پر شدند، ديگر جايی برای ابراز آنها باقی نمی ماند. باز هم ببخشيد از جسارت من. شاد و سربلند باش مانای به ياد ماندنی.

مرضيه

دوست من کار جالبی برای ۲ بچه ۶ و ۴ ساله اش کرده. گمانم مانا اين پيشنهاد رو به يه نفر داده بود. به اين ترتيب که يک قسمت از ديوار را مانند تخته سياه قرار داده بود البته بچه ها باز هم کار خودشون را می کردند... دختر من هم بارها اين کار را کرده بود اين دفه ديگه حرص نخوردم ولی گفتم فقط اين تکه از ديوار .ديگه هم ادامه نداده...

مهراوه

من وبلاگ شما رو از لینک ندا گرفتم. همه مامانا اینجا جمعند. خیلی برات خوشحالم مانا جان. و خیلی دلم می خواد خودم هم بچه داشته باشم وقتی که تو و حس و حالت رو می بینم. اما شوهر من دلش نمی خواد بچه داشته باشه. با اینکه خیلی زیاد بچه ها رو دوست داره. من اگر چه الان باهاش موافقم ولی احساس می کنم نمی تونم بعدا که دیگه نتونستم بچه دار شم هم همین حس رو داشته باشم. روزهای خوبی داشته باشی مانا جان. از آشنایی با وبلاگت خیلی خیلی خوشحالم. من وبلاگت رو به همه دوستام که مامان هم بودن معرفی کردم

مانا

به نگار: مبارکه به فرانک: اثرش تاريخ نداره.هر روز به /ان اضافه ميشه به سولی: به بهاره: الان که ميبينم چقدر توی برف و يخ ليز می خورم فکر ميکنم من چطوری تو را با خودم ميبردم؟

مانا

به نازی: عزيزم هميشه از خواندن کامنت های تو خوشحال می شوم. ما ديوارهای سفيد زيادی در خانه ندارم چون همه وسایل خانه را دور ديوارها چيده ايم.من هم فکر ميکنم بعد از آمدن بچه تا چند سال خانه متعلق به بچه است به شرطی که اشکال جدی در محيط زندگی درست نکند.ما هم قرار است هر از چندی خودمان ديوارهايی که شايا نقاشی کرده است را رنگ کنيم تا دوباره روی آنها نقاشی کند!! البته من از بچه گيهای خودم يادم ميايدکه واقعا نقاشی روی ديوار يک مزه ديگه داره به مرضيه: چه خوب.به نظر من هم مهم اين است که ما حرص نخوريم چون هميشه با حرص خوردن عکس العمل هامون غير قابل پيش بينی ميشوند و ممکن است بعدا پشيمان بشويم. به مهراوه: من هم از آشنايی با تو خوشحالم.

هيژا

مثل ديوارهای خونه ما.

علیرضا سلمانپور

من از تبریز... شدیدا سراغ دکتر محمود سلطانی می گردم ... خوشحال می سوم اگه راهمکاییم کنین