شايا خودش شير درست!

- شایا داره تمرین میکنه کارهای مربوط به خودش را شخصا انجام بده و زمانش هم فرقی براش نداره مثلا اگر نصفه شب بلند بشه و دلش شیر بخواد ، باید بغلش کنیم ببریمش خودش شیشه شیرش را بشوره و بعد خودش  توش شیر بریزه و بعد بهم بزنه و بعد حتما خودش بره روی تخت دراز بکشه و شیر بخوره! حالا در تمام این مدت چشماش از زور خواب داره روی هم می افته، ولی اصلا قبول نداره شیشه شیرآماده را براش توی تخت ببریم.

شایا 22 ماهه که اینجوریه من نمی دانم در 10 سالگی می خواد چه کارهایی انجام بده؟! خوشبختانه این قسمتش به من نرفته .من تقریبا و تحقیقا  تا وقتی که ازدواج نکرده بودم ظرف نشسته بودم!!

 

- شرم از گناه بدتر است.چون گناه يعنی : من اشتباه كردم .در حالیكه شرم يعني من اشتباه هستم!

 

- انسان به آرزوهایش نمیرسد بلکه به هدفهایش می رسد.هدف های واقعی که زمان و مقدارش مشخص شده باشند.

/ 10 نظر / 5 بازدید
آبجی سحر

سلام خوبی گلم روزت بخیر...وب زیبایی داری گلم..وقت کردی کلبه آبجی سحرتم با قدمهات مزین کن ...ردپای سبزت یادت نره .....منتظر می مونم با شاخه گلی به دست

ماه رقصان

من يه جورايی هم دوست دارم بچه ام مستقل باشه و هم يه کم می ترسم! می ترسم يهو خيلی مستقل شه ! :)

فرانک

می بوسسسسسمت شايا خوشگله ، از خودم خجالت کشيدم من شبها آب نمی خورم تا نصف شب بيدار نشم برای ...... ..........

هانیه

سلام يه جورايی متوجه جمله اولي (گناه و اشتباه) نشدم... شادزی

مرضيه

خيلی عجيبه ماشاله به گل پسر ...چه حسی وادارش می کنه به اين کار ..!؟

سولماز

شما بعد از ازدواج ظرف شستی؟؟؟؟؟؟

شکيبا

فعلا يکی از تکيه کلامای خونه ما با الهام از شايا برا کارايی که من و نادر ميخوايم خودمون انجام بديم شکيبا خودش و نادر خودشه.

مامان هنا

آخی شايای با احساس استقلال! يعنی چرا اين سختی رو به جون می خره؟ يا چی تشويقش می کنه؟ * من يک بچه ای را ميشناختم وقت هايی که اشتباه می کرد گريه می کرد و ميگفت: من يک اشتباهيم! من هم گاهی وقتها حالم خوب نيست همين رو ميگم (خندم هم میگیره!) چون واقعا با جمله اشتباه کردم فرق می کنه حسش خيلی بدتره!

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از امروز گروه هايي با نام "ناصحان" با انجام مانور "تذکر لساني" موجوديت خود را اعلام مي کنند.گروه ‏ناصحان متشکل از بسيجياني است که "آموزش هاي ويژه مربيان عفاف و حجاب" را گذرانده اند.‏ گروه هاي "ناصحان" به دنبال آماده شدن لايحه تشکيل "وزارت امر به معروف و نهي از منکر" توسط دولت، ‏تشکيل شده و به نظر مي رسد که آنها قرار است نيروي لازم براي تشکيل اين وزارتخانه را آماده کنند. مانور تذکر لساني امروز و در اولين روز از هفته "امر به معروف و نهي از منکر" در سراسر کشور به اجرا در ‏مي آيد. مجريان اين مانور گروه هايي هستند که فرماندهان بسيج آن را "گروه ناصحان" نام داده اند.‏

علیرضا سلمانپور

مانا من از تبریز هستم.. سراغ دکتر محمود سلطانی : پژوشگر بازیهای کودکان می گردم خوشحال می شم راهنماییم کنین