تولد 2 سالگی شایا

شب خوبی بود.برای من که شب خوبی بود.چه زود 2 سال گذشت.کی بود ازم پرسید :رفت تو 3 سال؟یعنی واقعا رفت توی 3 سالگی؟ نه.هنوز 2 سالشه.نه هنوز 2 سالش تموم نشده.هنوز 2 روز مونده که 2 سالش تموم بشه.میگفتن چشم به هم بزنی میگذره.بهترین سالهای عمرم بود.هر سالی که میاد برام بهترینه.این فرشته کوچولو که اومده توی زندگیمون برام بهترین ها را آورده.( بچه ها از حدود 2 سالگی دلشون نمی خواد مثل بچه ها با اونها رفتار کنید و حرف بزنید).فکرشو بکنید.دیگه دلش نمی خواد بچه گانه باهاش رفتار بشه.دیگه دلش نمی خواد فرشته کوچولو باشه.دلش می خواد "آدم بزرگ "ببینمش.چه کیفی میکنه که قد کشیده و سرش می خوره به کانتر آشپزخانه.چه کیفی میکنه براش میگم که" وقتی کوچولو بودی می رفتی اون زیر و بازی میکردی و عکس برگردوناتو می چسباندی.ولی حالا قدت بلند شده و مجبوری این زیر بشینی".چقدر با خودش خوبی آورد توی زندگی من.چقدر من یاد گرفتم ازش.چقدر بهم یاد داد.چقدر اطرافیانمو به خاطر اون بیشتر دوست دارم.چقدر با وجود اون، مطمئن شدم که زندگی زیباست.که آدمها خوبند.که سیاهی مطلق و سفیدی مطلق نداریم.که قدر لحظه هایم را بدانم.که بیشتر دوست داشته باشم تا بیشتر دوست داشته شوم.

شایا ی عزیزم دوستت دارم 

پ.ن1: داستان شب تولد شایا را از وبلاگ خود شایا بخونید.  

/ 16 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانم شین

هر وقت می خوای زنگ بزن. البته غروب دیگه . مثلا 6 تا 7. به نظر من که زیاد تخلیه احساسی نیومد متنت. شاید بخاطر اینکه همه اش احساسات خوب بود. مشق این دفه ما اینه که بنویسیم. هر روز بنویسیم و ذهنمون رو تا جایی که می تونیم روی کاغذ خالی کنیم. راستش برای من سخته روی کاغذ نوشتن برای همین تایپ می کنم بیشترشو پاک می کنم و با سانسور یه چیزهایی رو می ذارم رو وبلاگ! اگه واقعا ذهنم رو بنویسم که همه وحشت می کنن!!!![شیطان] فکر کن همه اون فحشهای قفقازی که دلم می خواد به بعضی کامنترها بدم!! بگذریم. در مورد غر زدن! چه می دونم فکر می کنم اعتماد به نفسم رو از دست دادم! از بس هی حرف زدم و امیر گفته غر می زنی حالا وقتهایی هم که غر نمی زنم اتومات فکر می کنم دارم غر می زنم!! راستی اون شب بعد از مدتها به من خیلی خوش گذشت. شب خیلی قشنگی بود. در ضمن پسر من امروز برای اولین بار خودش تنهایی رفت تو مغازه و پاستیل خرید! [بغل] خلاصه حسابی مغرورم کرد!! دارن بزرگ می شن با سرعت برق و باد.

فرانک

[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ] تخلیه احساسات بود

مکین

شایا جان تولدت مبارک! چون نتونستم تو وبلاگ خودت کامنت بذارم واسه مامام مانا پیغام گذاشتم عزیزم. [ماچ]

مرجان

مانا جون به خاطر همه چیز ممنون.مثل همیشه از بودن با شما پر از شادی بود.مخصوصا که این دور هم بودن به بهانه تولد شایای عزیز بود.تولد بچه ها سرشار از احساس خوشاینده.

خانم شین

سلام دعوتت کردم به بازی ترانه ها. بیا بنویس.

هانیه

سلام تولدت شایا جون مبارک با یه بوس محکم !

سولی

تولد 2 سالگی گل پسرت مبارک.صد سال زنده باشه شاد و سلامت و موفق وسبز.همه بهترینها برای خودش و پدر و مادر گلش.سبز باشی.

نندی

سلام . تولد پسر گلت مبارک . من از لینک خانم شین میام وبتون رو می خونم . میشه لینکتون کنم و از صفحه ی خودم بیام از این به بعد؟[خجالت]

ماه رقصان

مانا جون یه کامنت خصوصی برات گذاشتم. خوش باشی!

مامان هنا

سلام مانا جان! ببخشید که اینقده دیره اما تولد شایای گل مبارکه! بهترین ها رو برای خانواده کوچولوتون آرزو می کنم. خیلی خیلی از سبک تولدش لذت بردم کاش منم بودم یه کم با دست کیک می خوردم [چشمک]