منو می شناسی؟

گاهی هریک  روزی که میگذره فکر میکنم که یک آدم دیگه ای شدم.    گاهی چند روز باید بگذره تا این فرق را حس کنم.   گاهی یک هفته.    ولی دیگه می دونم که این روزها، دوره چرخشم تند تر شده.  مدام عوض میشم.درونم عوض میشه.مثل قبل فکر نمیکنم.      درسته که هنوزم گاهی سفیدترم و گاهی  خاکستری تر.   گاهی خوشحال ترم.گاهی معمولی تر.  گاهی اعتماد به نفسم اون بالاهاست، بعضی وقت ها پایین تر.  گاهی خودمو سرزنش میکنم.گاهی به خودم مدال میدم.  گاهی با خودم دوستم و گاهی هم دشمن.

 

گاهی فکر میکنم به 17 سالگی ام.به 22 سالگی ام.یک آدم دیگه بودم.الان میشناسمش؟ می فهممش؟ چقدر فاصله ام زیاده  با اون موقع.الان حس میکنم با سال پیش هم فاصله دارم.حس میکنم با ماه پیش هم فاصله دارم.مانای یک ماه پیش کجا و من کجا؟

مهم این نیست که هر روزم سفید تر باشه نسبت به روز قبل(که قرار هم نیست که هر روز سفیدی باشه).مهم اینه که  هر روزاحساساتم سفید تر میشه نسبت به روز قبل. و مهمتر اینکه هر روز عطش کشف کردن  سفیدی ها را بیشتر در خودم حس می کنم.

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرانک

قربون این کنتراست حست برم [ماچ] من از وقتی که شناختمت سفید بودی [تایید]

همیشه ایران

بر گرفته از گفت وگوی رضا دانشور با یدالله رؤیایی، شاعر بخش دوم و پایانی: «در شخص من دو شخص هست؛ یکی مفرد که می‌نویسد و دیگری جمع که می‌خواند، و در لحظه‌ی خوانش ما سه شخصیم.» رویایی --- همیشه ایران به روز گذر کرد. http://hamisheiran.blogfa.com

مرضیه

دنیا با آمهائی مثل تو خیلی زیباتره...[قلب][قلب][ماچ][بغل]

مرضیه

آدمهائی...![زبان]

مینا

خوشحالم که این بار از خودت نوشتی نه به عنوان یک مادر و بیشتر از پسرک شیطونت.

نازی

مانا جان. من دلم برای تو تنگ شده.

نادر

یادمه یکبار از قول میشل فوکو می خوندم که می گفت توی مصاحبه ها از من می پرسند که چه کسی هستم و انتظار دارند که من همان کسی باشم که بودم. در ضمن به منوچهر :‌ای خود شیرین کن !

شکیبا

مرسی از اینکه احساسات خوب و مثبتت رو با دوستات تقسیم می کنی[گل]

mina

نازنینم خیلی دوستت دارم هر چه هستی و هر چه بشی mina

مانا

به مینا: مرسی چقدر خوشحالم کردی که اومدی و نوشتی[ماچ]