مانای بزرگ-مانای کوچک

مانای بزرگ گاهی خسته میشه و دلش می خواد روی مبل راحتی بشینه و خستگی در کنه.مانای کوچک دلش می خواد دنبال شایا بدو بدو کنه.

مانای بزرگ دلش می خواد برنامه مورد علاقه اش رااز تلویزیون نگاه کنه.مانای کوچک فکر می کنه تلویزیون چیز مزخرفیه و دلش می خواد بازی کنه.

مانای بزرگ خیلی وقته سینمانرفته و دلش می خواد یه فیلم خوب ببینه. مانای کوچک می دونه که بعدها وقت برای این کارها زیاده و لی شایا دیگه به یک سالگی بر نمی گرده.

مانای بزرگ دلش می خواد وقت داشته باشه کمدشو مرتب کنه.مانای کوچک دلش می خواد هر روز بره ددر.

مانای بزرگ دلش لک زده برای خوندن یه کتاب خوب به شرطی که دیگه راجع به تربیت و نگهداری کودک نباشه.مانای کوچک وقت اضافه اش را کتاب های راجع به تربیت و نگهداری کودک می خونه.

مانای بزرگ دلش می خواد چند ساعت مال خودش باشه و کاری که دوست داره بکنه.مانای کوچک دلش می خواد شایا  که خوابیده زودتر از خواب بیدار بشه چون دلش براش تنگ شده.

مانای بزرگ و مانای کوچک هر دو دوست دارن هر روز بستنی و شکلات بخورن!

مانای بزرگ دلش می خواد بره مر کز خرید،بچرخه و اگه دوست داشت یه چیزی بخره.مانای کوچک دوست داره بره اسباب بازی فروشی و کلی اسباب بازی برای شایا بخره.

مانای بزرگ گاهی دلش می خواد مثل مانای کوچک فکر کنه ولی مانای کوچک دوست نداره مثل مانای بزرگ فکر کنه.

/ 6 نظر / 3 بازدید
فاطمه

مانای بزرگ لازم نيست حتما به خودش يگه بزرگ ... بگه مانا که راحتتر باشه ... بزرگ بودن که ترس نداره ...

مامان رادین

مانای بزرگ خوبه بدونه شايا هميشه مال مانا نيست. به زودی بزرگ ميشه و ميره دنبال زندگی خودش. مانای بزرگ ميمونه و خاطرات مانای کوچک و افسوس کارهای نکرده و زندگی از دست رفته. چه خوبه که مانای کوچک اجازه داشته باشه برخی اوقات مطابق ميل مانای بزرگ رندگی کنه مواظب باشيم در تله عشق مادر و پسر گرفتار نشويم

شکیبا

خوشحالم که امروز بعد از سه هفته به وبلاگت سر بزنم. در هز حال چه مانای بزرگ باشی چه کوچیک همیشه خوب و دوست داشتنی هستی. شایا رو ببوس

منوچهر

مانای بزرگ و مانای کوچک مانای کوچک بودن در حالی که تمايل به رفتار های مانای بزرگ بودن وجود داشته باشه خيلی کار سختيه ولی تو می تونی اين کار رو انجام بدی و من و شايا به تو افتخار می کنیم و دوستت داریم. قربونت برم

ساروی کيجا

من پيشنهاد می‌دم که نوبت بگذاری . گاهی مانای بزرگ و گاهی مانای کوچک . بسته به حست ، و بسته به اين که در اون لحظه کدومشون بيش‌تر دارند دامنت رو می‌کشند ... حذف هر کدومشون اذيتت می‌کنه . من اين دوره رو گذروندم . سخته ، اما می‌گذره . شايا که بزرگ‌تر بشه تو هم به تعادل می‌رسی . ( من که تازه دارم کمی به اين تعادل دست پيدا می‌کنم .. يعنی دو هفته مونده به ۴ سالگی دخترک )‌