کمی تا قسمتی معماری

f_louverm_71996ae.jpg

-         فکر میکنم زمان ساخت هرم لور سال 89 یا 90 باشه.هنوز خوب یادمه که پدرم یک مجله معماری آروده بود و به من و مامانم هرم و پله معروف اونو نشان میداد.پله ای که در زمان خودش تک بود.پله ای گرد که در این ابعاد یک طبقه و نیم را بدون ستون بالا رفته است.هنوز یادمه که با شگفتی بارها و بارها عکس این پله را در مجله نگاه کردم و آرشیتکتش را تحسین کردم.

-         شایا اولین آنتی بیوتیک زندگیشو داره میخوره.نه تنها اون مریض شده بلکه من و منوچهر نیز سرما خوردیم.توی خانه ما معلوم نیست که کی از کی مراقبت میکنه.به هر حال دیدن یک بچه مریض کار خیلی سختیه چه برسه به اینکه ببینی شوهرت هم از سردرد صداش در نمیاد و اونوقت خودت هم حال و رمق نداری که بهشون برسی.در هر صورت ایندفعه شایا خیلی در مورد خوردن دواهاش با ما راه اومد وفقط از بدشانسیه من است که هر دفعه بهش دوا میدم میگم این را می خوری که حالت زودتر خوب بشه و تا حالا که حرفم درست در نیامده...هر بار منوچهر سرفه میکنه بهش میگه: ددی دوا بخور. خارپوف.خوب بشی

-         امروز سه تایی بی حال جلوی تلویزیون نشسته بودیم.در واقع منوچهر روی مبل لم داده بود و من را بغل کرده بود و شایا هم مثل یک بچه گربه روی من ولو شده بود و هر سه همدیگر را ناز میکردیم تا خوابمان برد.اون لحظه خلسه قبل از خواب، که آرامش تمام وجود آدم را میگیره و می دونه که داره بخواب میره،داشتم فکر میکردم که خوشبختی یعنی این لحظه ناب.

/ 10 نظر / 4 بازدید
رهاتر از پرنده ـ شايا تجلی

همیشه سلام... مانای نازنینمن مطالب قشنگت رو میخونم اما حقیقت خیلی مایلم و دوست دارم برای شایا کادو بفرستم این شماره ی تماس منه ۰۹۱۲۵۵۱۵۵۸۴ برای اینکه ازم بیشتر بدونی کافیه اسممرو تو گوگل سرچ کنی اطلاعات لازم رو بهت میده عزیزم چشبراه تماستونم به خدای مهربونم میسپارمتون

مرضيه

سلام اميدوارم زودتر خوب و سر خوش بشی . زندگيت سر شار از لحظه های ناب!

فرزانه

دوستم - خوشبختیت مستدام .امیدوارم کانون گرم خانواده کوچولویت همیشه گرم و پر مهر باشه . امیدوارم هر سه خیلی زود خوب شود. رسیدن به خیر

نازی

سلام مانا جان. درست گفتی، خوشبختی يعنی همان مبلی که يک خانوادهء جوان عاشق روش دارند چرت می زنند. با ارزش ترين چيزهای زندگی مجانی هستند مانا جان. فکرش را که بکنی، يک زندگی خوشبخت صدها متر مربع فضای خانه را هم لازم ندارد، همان دو سه متر فضا برای عشق کافی است. شاد و سربلند و سلامت باش مهندس جان. (اسفند يادتان نرود).

تينا

سلام. من تازه با وبلاگتون آشنا شدم .روحيه خوب و لطيفی دارين .اميدوارم زودتر حال همتون خوب بشه.

نارنج

مرسی

ماه رقصان

آخ که چقدر به دلم نشست اين پستت! هر چند غصه خوردم که مريض شدين ولی لذت بردم از تجسم اين صحنه ی رويايی و دلپذير! خوش باشی!

جک

آرامش خاصی در نوشته های شما وجود دارد. برای خانواده پر مهرتان آرزوی طول عمر دارم. با اجازه شما لينک وبلاگتان را در وبلاگ خودم قرار دادم. مرسی

شيرين

تجسم شما در اون حالت ۳ نفره بر روي كاناپه خيلي انرژيك و مثبته. خوردن شلغم ( بخصوص اگر بخارپز باشه) يادتون نره ، حتي اگر دوست نداريد. اگر گلودرد داريد ، يك روش پيدا كرده ام كه از آب نمك موثرتره. به اندازه نوك قاشق زردچوبه را در يك ليوان آب جوشيده خنك شده به حالت امولسيون دربيار و قرقره ( غرغره) كن. فقط مواظب لباست باش كثيف نشه.

ماه رقصان

مامان مانا جان ! اگه اهل کنسرتی :یه کنسرت خوب توی جشنواره ی فجر هست : کنسرت علی شمس. اجراهاش 30 آذر ( فرهنگسرای بهمن ) و 3 دی ( اریکه ایرانیانه ) بلیطهاش رو می تونی از تالار وحدت و یا آموزشگاه سرایش (88751607)بگیری که با کارت دانشجویی نیم بها می شه. کل برنامه های جشنواره فجر و محلهاي ديگه فروش بليط رو هم توی وب سایت www.impo.ir هست. بيا فكر كنم خوبه.