مانا

چند تا مطلب راحع به اسمم بگم:

-         اسمم را خیلی دوست دارم

-         اسم وبلاگم از یه تبلیغ گرفته شده.ماکارونی مانا: طعم به یاد ماندنی(این را برای اونهایی که ایران نیستند توشتم) اولین بار هم بابام این لقب را بهم داد.

-         توی لینک های فتوبلاگ شایا نوشته شده: مامان خوشگلم. هر چقدر از شوهرم خواستم که تغییرش بده به "مامانم" حرفمو گوش نکرد!فتو بلاگ شایا را شوهرم می نویسه. یادتون باشه مثل مریم بهم نگین:عجب اعتماد به نفسی!

 چند وقته فکر می کنم آیا بهتر نیست که عکسمو توی وبلاگم بذارم؟

برای هر دوست ناشناسی که وبلاگشو می خونم یه تصویر توی ذهنم دارم که نمی دونم از کجا به این شکل در میاد؟ مثلا توی ذهنم خانم حنا موهای قهوه ای و فرفری داره. یا نازی که همیشه توی ذهنم موهای بلندی داره و باد هم توی موهاش پیچیده و با لبخند نگاهم میکنه.

ساروی کیجا قضیه اش فرق داره.عکسی که از خودش گذاشته 180 درجه با تصوراتم فرق داشت.کم کم دارم به قیافه اش عادت می کنم و وقتی ازش مطلبی را می خونم با چهره واقعیش به ذهنم میاد.

حالا دارم فکر می کنم که بهتره کسانی که منو ندیده اند مانای واقعی را بشناسند یا با همون تصویر ذهنی خودشون من را تجسم کنند؟

 

/ 29 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
توکای مقدس

من با عکس گذاشتن موافقم! اما اسم تو منو یاد یکی دیگه میندازه!

شيرين

مانا جان ، ممنون از اينكه به وبلاگ من سرزدي و تشكر بابت كامنت خوبت. اميدوارم همانطور كه از مطالعه وبلاگت تونستم استفاده كنم ، در آينده هم بتونم از نظرات دوستان خوبي مثل شما بهره مند بشم.

نازی

سلام بر مانای عزيز. پس چرا جواب ايميل مرا نميدهی؟

دانش

درج عکس رو توصيه نمی کنم خودم تصوير ذهنی يی رو که از ديگران می سازم، ترجيح می دم بعضی وقتا با ديدن عکس دوستان وبلاگ نويس، و مغايرت شون با تصاوير ذهنی ام، توی ذوقم خورده

Taherehُ

eh manam dashtam vase emsem bacham be emse mana fekr mikardam....kasi mokhalefat dare? age niniye man dokhtar bood mishe manan gozasht? khanoome shin to nazaret chiye?

مانا

به توکا:خوشحالم کردی.اميدوارم اون يکی ديگه هم خوشحال و شاد باشه به نازی: تازه ايميلتون را ديدم.جوابش را هم فرستادم به طاهره: خبريه؟ زود جواب بده

ماه رقصان

مانای به ياد ماندنی ! چقدر خوشحالم که با اين دنيای مجازی با اين همه آدم دوست داشتنی دوست شدم. من هم چون از بچگی دوست مکاتبه ای داشتم سريع برای خودم از طرف توی ذهنم تصوير می سازم. ولی هيچ بدم هم نمی آد که عکستو هم ببينم ! خوش باشی . بيشتر بنويس.

صادق

من که دوست ندارم نقاب دنيای مجازی هیچ وقت از صورتم برداشته بشه.

خانم شين

طاهره جون از نظر من که اشکالی نداره تو اسم بچه تو بذاری مانا! حتی بذاری شيدا هم اشکالی نداره! ولی کاش قبلش خودت اعتراف می کردی حامله ای!

tahereh keimanesh

salam mana joon, dir javabeto dadam chon 2 hafte safar boodam, areh khabariye...manam daram maman misham be zoodi