زندگی همینه

-         راهرو جلوی در خانه ما ، پر شده از سبد گل و تاج گل.  چند شب پیش عروسی دختر همسایه مان بود

-         راهرو جلوی در خانه مامان و بابام، پر شده از سبد و تاج گل .  چند روز پیش پسر همسایه شون در سقوط هواپیما جانشو از دست داد.

-         از راهروی جلوی در خانه  ما،  مدام صدای تبریک و موزیک شاد بگوش میرسه.

-         از راهروی  جلوی در خانه مامان و بابام، با اینکه رفت  وآمدهمسایه شون  خیلی زیاده، یا صدای ناله میاد یا هیچ صدایی نمیاد.انگار نه انگار که  50 – 60 نفر داخل آن خانه هستند.همه ساکتند.

 

متعجبم که شایا چی  فکر میکنه؟

 

پ.ن: نمی دونم چرا پست تولد 32 سالگی ام اینجوری شد. لابد  زندگی همینه.

/ 33 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رامونا خانوم

تولدت مبارک مانا جون. همیشه کنار عزیزات شاد و خوشبخت باشی.[ماچ]

فرزانه

وای دوستم پس کجایی ؟؟

فرزانه

وای دوستم پس کجایی ؟؟

فرزانه

وای دوستم پس کجایی ؟؟

مامان نازگل

[لبخند][گل]

نارتيتي

تولدت رو با بهترین ارزوها بهت تبریک میگم!ایشالا به تمام ارزوهای دلت برسی![گل]

فروشگاه اینترنتی فیلم-کارتون-سریال

درخانه خرید کنید و پول را به مامور پست بدهید [لبخند](1)فروش نسخه آمریکایی یوسف و زلیخا و نسخه ایرانی قدیم یوسف و زلیخا در یک مجموعه کیفیت بسیار عالی قیمت 2900 [لبخند](2) خرید سریال مرد 2000 چهره فروش سریال کمدی مرد دو هزار چهره با کیفیت عالی در 3 dvd 5000 تومان [لبخند](3)خرید مجموعه کامل جومونگ 1 و 2 جومونگ به همراه امپراتور باد ها یا همان جومونگ 2 در 12 dvd تمام قسمت ها با کیفیت عالی برای اولین بار فقط در این فروشگاه قیمت:12000 تومان [لبخند](4)نرم افزار تبدیل گفتار به نوشتار فارسی با این برنامه شما می توانید صحبتهای خود را به تایپ فارسی تبدیل کنید. شما صحبت کنید این برنامه برای شما تایپ می کند. 6500 تومان [لبخند](5)جدیدترین ژورنال لباس 2009 2000 مدل لباس (لباس شب-نامزدی-اسپورت-مانتو-بچه گانه و..) (با خرید هر ژورنال لباس یک سی دی اموزش ارایشگری نیز هدیه بگیرید) قیمت:4000 تومان (CD) -

کانون کودکان ایلیا

بچه ها سلام، دوستان سلام ما جمعی از کودکان آل یاسین تصمیم گرفته ایم مثل بزرگترهای خود، وبلاگی درست کنیم و در آن از استاد ایلیای مهربان و خانم پریا و ایلیاهو و ادریس و بقیه حمایت کنیم.ما تصمیم گرفته ایم ایلیا هو با اینکه از بعضی از ماها کوچکتر است، رهبر کانون کودکان ایلیا باشد، البته اگر خودش قبول بکند. ما از تمام کودکان آل یاسین دعوت می کنیم به وبلاگ خودشان بیایند و به ما بپیوندند منتظر بزرگترها هم هستیم.

لبخندایرانی

سلام برشما 3مطلب اول وبلاگ شما را خوانديم واقعا عالي بود واززآن استفاده كرديم قالب وكدهايي راهم كه استفاده كرديد مناسب با وبلاگتون است وبلاگ لبخند ايراني از 4نويسنده و2طراح تشكيل شده كه با گذشت 4 ماه از افتتاح اين وبلاگ توانسته است نظر جمع كسيري از مخاطبان را به خود جلب كند شما هم مي توانيد به وبلاگ ما سربزنيد واگر از وبلاگ ما خوشتان آمد مارا با گروه لبخندايراني لينك كنيد و سپس خبر دهيد تا به ما وجمع دوستانمان بپيونديد با لينك شدن وبلاگ شمادروبلاگمان ،وبلاگتان به بيش از 120نفر از دوستان لينك شده ي ما معرفي مي شود ودرآخر خاطر نشان مي شويم كه وبلاگ ما وبلاگي مذهبي نيست بلكه در حال حاضر با ويژه نامه ماه رمضان در خدمتتون هستيم گروه وبلاگ نويسي لبخند ايراني