شمال

چه لذتی داره، منظره زیبای جاده چالوس همراه با صدای بلند و رسای  خانم سلین دیون که  این کلمات عاشقانه را  می خونه

 

Hush, love

I see a light in the sky
Oh, it's almost blinding me
I can't believe
I've been touched by an angel with love

Let the rain come down and wash away my tears
Let it fill my soul and drown my fears
Let it shatter the walls for a new, new son

A new day has come

 

وقتی شایا ساعت ها و بدون خستگی در طبیعت بازی میکنه.شن بازی میکنه.به هزار پاها دست میزنه.اسب سواری میکنه .سنگ جمع می کنه....و ما هول میشیم که مبادا این لحظه ها را جاودانی نکینم.

 و چه لذتی داره وقتی درتله کابین نشستی و به پایین خیره می شی و زیبایی ها را درک میکنی و پیش خودت فکر میکنی که چند سال پیش اگه بود ترس از ارتفاع داشتی و نمی تونستی پایین را نگاه کنی ولی بر فوبیا ت پیروز شدی و الان – همین لحظه- به خودت می بالی.

 

/ 9 نظر / 5 بازدید
نونوش

سفر خوش گذشته پس .........[لبخند]

فرانک

آخ جون یعنی امروز کلوچه می خوریم[چشمک]

مرضیه

چه خوب که به خوشی گذشته.همیشه شاد باشی مانا جون[قلب][قلب][قلب][ماچ][ماچ][گل]

ماه رقصان

چه خوب ! آفرین مامان شجاع ! چه عکس خوبی[ماچ]

حریر

سلام خانم مانا من هم مشکل اساسی با فوبیا دارم. اولیش ارتفاعه، دومیش حیوانات به خصوص سگ!!! حالا ارتفاع رو یه جوری حل می شه کرد اما جایی که من زندگی میکنم خیلی سگ توی خیابون هست. الان هم که داره تابستون می شه این مسئله برام شده یه کابوس که نمی تونم با خیال راحت برم پارک!!!! میشه لطفا کمکم کنید چی کار کنم با این ترس های مرضی. ممنون می شم.

مانا

به حریر: البته کار آسانی نیست و من مدتها روی خودم کار کردم.ولی به نظر من مهمترین موضوع این هست که بدونی مغز انسان های فوبیایی عادی عمل نمیکنه و در مواجهه با عوامل ترس به جای اینکه پیام ها را به قسمت منطق مغز برسونه به قسمت خاطرات می بره( به زبان ساده گفتم البته) مهمترین کاری که میشه کرد اینه که به مغز این پیام را بدیم که تو داری اشتباه میکنی و در جایی که هیچ کس نمی ترسه پس حتما مغز منه که داره منو می ترسونه.به عبارتی فقط با منطق میشه باهاش برخورد کرد.البته کار زیاد می بره...سی -دی ترس و اضطراب دکتر هولاکویی را اگه تونستی ببین( البته من خودم ندیدمش)ولی شاید کمکی باشه.موفق باشی[لبخند]

dst

hush, now I see a light in the sky