اولین هشتاد و هفتی

 - بالا خره زندگی از ازمروز برگشت به روال همیشگی اش.امروز دوباره  صبح بیدار شدم و در تنهایی خودم کتری را زدم و اومدم یک دوری در وبلاگستان زدم و بعد هم قهوه ام را ریختم و آب سرد هم بهش اضافه کردم و نشستم پشت کامپیوتر.

 

درسته من هنوز قهوه و چایی را با آب سرد می خورم!! واقعا طاقتشو ندارم بعد از ریختن چایی یا قهوه یک مدت صبر کنم تا خنک بشه بعد  بخورمش.خب چه کاریه؟! از اول آب سرد میریزم توش تا بعد از ریختنش خوردنشو شروع کنم!

 

-         تعطیلات خیلی خوش گذشت.یک هفته دوبی بودیم و دو روز هم مشهد. شایا هم حسابی کیف کرد.الان بیشتر بازی هاش در نقش خلبانه.

-         رفتن به خرید یکی از تفریحات مورد علاقه منه.مهم نیست که خرید بکنم و یا نه. از گشتن درون مال ها و حس و حال خرید و بعد از گشت زدن های مفصل  رفتن به یک کافه یا رستوران و استراحت کوتاه بعدش لذت می برم.     بعد از تولد شایا مدل گشت زدن هام فرق کرده.الان بیشتر دوست دارم توی مغازه های لباس بچه یا اسباب بازی فروشی ها دور بزنم. اونقدر که من از خرید یک اسباب بازی کیف میکنم فکر نکنم شایا به پای من برسه.مثل بچه ها از دور که یک اسباب بازی فروشی می بینم چشمام برق می زنه!

-         در نظر دارم کتاب هفت عادت مردمان موثر را خلا صه نویسی کنم و در اختیار همکارانم قرار بدم. شاید هر بخشش را توی یک پست جداگانه در اینجا هم بنویسم.

-         قسمتی از این کتاب:

متخصصین روابط تخمین زده اند که تنها 10 درصد از ارتباط ما به کلامی که بر زبان می آوریم ارتباط دارد. 30 در صد به لحن صدا و 60 درصد به شیوه حرکات جسم ما مربوط میشود.

 

- دارم سعی میکنم شنونده بهتری باشم

/ 15 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرضیه

[گل][گل]سلام خانوم گل خوش آمدی خیلی! سال نو مبارک به امید خدا.. همسرم همیشه می گه که تو خودت عاشق اسباب بازی هستی .راست می گه من بیشتر از دخترکم! با این حساب ارتباط من و تو حالا کمتر از 10 درصده دیگه آره؟

کلاید

قرار به پنهان کاری نیست، راستش ما هم مثل شما نوشیدنی گرم می خوریم دقیقا" به همان دلیل؛ آخر وقتی سراغش می رویم که عطش خوردنش را داریم پس مسلما" نمی توانیم منتظر بمانیم. البته مادر بزرگی داریم که تشویقمان می کرد به این کار. پس با اعتماد به نفس بیشتری این کار را می کردیم. طعمش هم به یاد ماندنی تر است ...

مامان نورا

سلام مانای عزیز ، رسیدن به خیر . امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشی و لحظه های شاد و شیرینی در کنار شایای عزیز و پدرش در انتظارت باشه ... راستی من چند وقت پیش از یه شیمیست شنیدم که اضافه کردن آب سرد به چای خیلی خیلی مضره و فکر کنم اثر بدی روی کلیه ها می ذاره ، فکر کنم چای داغ در اثر ترکیب با آب سرد یه واکنشی نشون می ده که برای بدن ایجاد مشکل می کنه ، این رو زمانی شنیدم که هر روز صبح به چای دخترم آب سرد اضافه می کردم تا معطل نشه و دیگه هرگز این کار رو ادامه ندادم ... ممکنه من کاملا در اشتباه باشم ، اما دلم نیومد این رو برات ننویسم ، بهتره یه سوالی از یه آدم مطمئن در این باره بکنی تا خدای نکرده به سلامتیت با این کار لطمه وارد نشه ... [قلب]

نندی

سلام مانا ی عزیز! سال نوتون مبارک !

مامان فراز

من کتاب فروشی که رفته بودم خیلی دنبال این کتاب گشتم و پیداش نکردم. ترجمه شده است؟ یک کتاب خونۀ برادرم دیدم به اسم" هفت عادت خوب خانواده" نوشتۀ استفان کاوی. اول فکر کردم شاید عنوانش رو این نویسنده اینطور ترجمه کرده . خوندنش رو دارم به کندی ادامه میدم ولی فکر میکنم با کتابی که شما نام بردید خیلی فرق داشته باشه. میشه نام نویسنده و مترجمش رو (اگه ترجم شده است)بدونم؟ در ضمن خلاصه نویسی این کتاب هم خیلی مفیده .پیشاپیش ممنون بابت این کار

فرانک

خوشحالم که سال خوبی رو همراه با خانواده ات آغاز کردی . و بیشترین خوشحالیم به خاطر امروزه که با شایا دیدمت. بازم از این کار ها بکن .بوووووووووووس. بووووس

ماه رقصان

مامان مانا ! می شه لطفا به من یاد بدی چه جوری می تونم تو پرشین بلاگ عکس بذارم؟ یعنی یه عکسی رو که گرفتم .. نه عکس اینترنیتی یا نه عکس جای اون آقا موفرفریه !

نگار مامان محمدمهدی

همیشه به گردش و خرید! من با این همسر گرامی همیشه مشکل گشتن برا خرید کردن دارم! چیکار کنم؟؟ کمکم کنید. . آپم

نادر

راستش من هم کلی از دیدن اسباب بازی فروشی کیف می کنم. فقط ایرادش این است که کسی را نداریم که با اسباب بازی ها بازی کند. لابد اگر یک زمانی ما از خر شیطان آمدیم ژایین و بچه دار شدیم دلیلش فقط و فقط همین بوده و لاغیر!