يک پست اطلاعاتی!

- این عکس  آقای هوارد هیوز میلیونر معروف هالیوودی است که فیلم  aviatorاز زندگی شخصی او ساخته شده.

271964757.jpg

شما  اگر به جای آقای اسکورسیزی بودین، از لیوناردو دی کاپریو برای ایفای این نقش استفاده می کردین؟ بعضی وقت ها آدم نمی دونه چی باید بگه!

 

- اگه می خواهید بدونید که 100 جایی که قبل از مرگتون باید ببینید کجاها هستند به این سایت سری بزنید.http://www.essential-architecture.com/

من که خجالت میکشم بگم چند تا شو دیده ام.

 

- چند جمله معروف در مورد خلاقیت:

"There are no problems - only opportunities to be creative."
Dorye Roettger

"To live a creative life, we must lose our fear of being wrong."
Joseph Chilton Pierce

"I am always doing that which I can not do, in order that I may learn how to do it."
Pablo Picasso

/ 8 نظر / 6 بازدید
نازی

سلام مانا جان. من تا قبل از اينکه بميرم، ميخوام برم تاجيکستان. در اين لحظه نمی توانم، اما دلم می خواهد روزی دوباره در ايران زندگی کنم و بميرم. من يک ليست بلند بالا از جاهايی که در ايران نديدم دارم که دلم می خواهد با اجازهء شما از آن ليست قبل از مرگم استفاده کنم. دلم می خواهد بروم قالی شويان مشهد اردهال را ببينم. دلم می خواهد گلاب گيرون کاشان را ببينم. می خواهم عروسی عشاير را ببينم. آرزو دارم دراويش سنندج را ببينم. ليست من طولانی است و هنوز تمام نشده، می خواهم دوره کنم و بعضی چيزها را که ديده ام، دوباره ببينم. بعدش دلم می خواهد بعد از ديدن آنها هم بلافاصله نميرم. می خواهم قصهء همهء اون چيزهايی را که ديده ام بنويسم، برای نوه هام و بچه هاشون و نوه هاشون. ای بابا. مثل اينکه خيلی دلم برای ايران تنگ شد! نوستالژيه ديگه. شاد باش مانا جان. پی نوشت: اين پستت را چندين روزه خوانده ام اما نميتونستم کامنت بذارم چون نميدانستم راجع به ليوناردو دوکاپريو چه بگويم؟ اصولا او بهترين رل هايی که ميتواند بازی کند، نقش بچه خوشگل هاست مثل تايتانيک. اما اينکه چه کسی به جای او بهتر در آن فيلم بازی می کرد را نميدان

رضا

منظورت رو از دی کاپريو نفهميدم که انتخاب خوبی بود يا بدی؟! از نظر ظاهری ممکنه انتخاب نزديکی نبود ولی از نظر بازی بسيار قدرتمند بود. بر خلاف اواسط کار دی کاپريو در نقش بچه خوشگل ابتدای کارش و انتخای حال حاضرش بسيار قدرتمنده. :)

مانا

به نازی: اميدوارم به تمام آرزوهای ليست شده و ليست نشده زندگی تون برسين و برای ما هم تعريفشون کنين

مانا

به رضا: به نظر من انتخاب ظاهری هم از شرايط مهم فيلم هاييه که درمورد زندگی واقعی اشخاص ساخته ميشوند.درسته که کاپريو داره خوب بازی ميکنه ولی وقتی فيزيک و ظاهرش در يک نقش جا نيفته فيلم به دل آدم نميشينه.

نازی

مانا جان. می خواستم بگويم که بزودی فيلمی به نام ساعت يازدهم که توسط ليوناردو دی کاپريو تهيه شده و در آن او راجع به تخريب کرهء زمين و محيط زيست صحبت می کند، به سينماها خواهد آمد. گفته می شود اين فيلم در معرفی چهرهء جديدی از او موثر خواهد بود. نميدانم باسرعت اينترنتی که داری می توانی اين تيزر را ببينی يا نه، اما به هر حال برايت می گذارم شايد توانستی. شاد باش مانای به ياد ماندنی. http://wip.warnerbros.com/11thhour/

توکای مقدس

اگه جای اسکورسيزی بودم حتما اين نقش را به دي کاپريو ميدادم و اگه قبول نمی کرد ميدادم منوچهر بازی کنه. شمردم دوازده تا از اونجاهارو ديده بودم بقيه هم حتما ارزش ديدن نداشته که نديدم يا پول نداشتم که ببينم.

؟

شما چیزی از سینما و اسکورسیزی و دیکپریو نمیدونی الکی قد قد نکن این فیلم و بازی دیکپریو و شخص اسکورسیزی کاندید و برنده بهترین جوایز سال از اسکار و گلدن گلوب تا بافتا و غیزه شدند و حتی همین دیکپریو گلدن گلوب را گرفت و کاندید اسکار شد. حتما تو میخواستی جای این نقش بازی کنی. نمیدونستی بدون انتخاب دیکپریو از اول قطعی بود و این اسکورسیزی بود که توسط دیکپریو یعنی به مشورت او این فیلم را ساخت چون قرار بود اول مایکل مان بسازدش. پس نمیدونی حرف نزن و دیکپریو هم الان بهترین بازیگر جهان هست و این شما نفهم ها هستید که هنوز تو کف تایتانیکش موندید و میگید بچه خوشکل.