د

هر چقدر سنش میره بالاتر،" تودل برو" تر میشه. وقتی از خواب پا میشه میرم کنارش دراز میکشم، دستشو دور گردنم حلقه میکنه و آرام آرام میزنه به پشتم.باورم نمیشه 16 ماهشه.

وقتی کسی را که دوست داره میبینه ، هول میشه.جیغ می کشه ، دور تا دور خانه را می دوه.اسباب بازیهاشو نشون میده.از تمام وجودش شادی میباره.

اعتماد به نفس حرف زدنش خیلی بالا رفته.هر کلمه ای را که نتونه بگه به جاش میگه:"د"!

اینقدر به من گفته براش ماشین بکشم، تا مداد میگیره دستش اول یه خط منحنی میکشه بعد دوتا دایره به عنوان چرخ بعد دوتا نقطه یعنی چراغ جلو و عقب. بعدش هم فرمان ماشین را می کشه.

هر روز دو بار توی بغلم می خوابه.این جور خوابیدنش آرامش بخش ترین لحظه های زندگیمه.

روزی 1000 بار صدام میکنه و هر دفعه دلم یه جوری میشه.

 

 

پ.ن1: بهاره جون، بازم بگم؟

پ.ن2: هرکی این پست را خواند و احساساتی شد لطفا بزنه به تخته. ( به قول خانم شین:   مامان مانای احساساتی خرافاتی)

/ 7 نظر / 7 بازدید
مامان رادین

اسفند دونه دونه... اسفند سيو سه دونه... کور بشه چشم حسود و بيگانه

خانم شين

من که هستم به شدت با قضيه اسفند و اينا. می خوای اضافه کنم : هر کی نزنه به تخته دستش چلاق بشه!! اوخيش ... جيگرم هال مياد می بينم تو هم مثل من اين مدلی با مادر بودنت حال می کنی. ( نمی دونم چرا بعضيا فکر می کنن من از مريخ اومدم که اينهمه از مادر شدنم خوشحالم!!)

خانم شين

فکر کنم جيگرم بايد حال بياد نه هال؟ نه؟!

نازی

هزار ماشاءالله. من هم هميشه اسفند دود می کنم. بهترين وقت زندگی يک زن موقعی است که بچهء کوچک دارد و از نگهداری و هم نشينی و رشد جسمی و فکری او دايما لذت می برد و دردسرهای بچه اش هم کوچک تر و قابل اداره ترند. چند سال ديگر و تا آخر عمر طولانی تان، هر وقت از شما بپرسند خوشحال ترين دورهءزندگيتان کی بود؟ خواهيد گفت وقتی شايا کوچک بود. شاد و خوشحال و سلامت باشيد خانوادهء مانای زيبا.

مانا

به خانم شين: کی فکر می کنه ما از مريخ اومديم؟

مانا

به نازی: نازی جون راست می گين.خيلی ها به من می گويند که هر چی بچه کوچکتر باشه دردسر هاش هم کمتره.اميدوارم خانواده شما هم هميشه سلامت باشند