مانا ماند

- خوشحالم که هم اسم های عجیب و معروف زیاد دارم!

 

 272648110.jpg

- من کلاس بازی رفتم،.توی وبلاگ بازی مطلب می نویسم،هر روز از خواب که پا میشم دارم فکر می کنم که چه بازی جدیدی با شایا انجام بدم، ولی با این حال وقتی بازیهای مامانم با شایا را می بینم کیف می کنم.مامانم میتونه هر لحظه یه کاری انجام بده که شایا از خنده ریسه بره و با هر وسیله ای یک بازی مفرح برای شایا ترتیب میده.پاداششم میگیره. شایا چپ میره ، راست میره مامانمو بغل میکنه و می بوستش.

/ 10 نظر / 13 بازدید
خانم شين

مامان من هم همينطور! يه بازيهايی می کنن که شايد نشه نوشت ولی برای سينا خيلی خوشحال کننده است و تنها جايی که اگه صبح زود بره بداخلاق نميشه پيش مامانمه. خدا حفظشون کنه.

خانم شين

خدا بگم چيکارت نکنه! مردم از خنده... آخه اولش عکسه باز نميشد نفهميدم چيه!!

بی تا

این خاصیت تجربه است دیگه. من هم موندم این مامانها چه قدرتی در ساکت کردن بچه ها دارند

Taherehُ

salam mana joon, yek soali dahstam, man adres maileto mikahstam, chand ta mail behet zade boodam engari hich kodoom behet nareside....

مانا

به طاهره:در کنار صفحه بالای عکس آدرس ایمیلم هست.

نازی

مانا جان. فکر می کنم يک مادر بزرگ انقدر نوه اش را دوست داره که آن عشق و توجه بچه را سرگرم می کنه. برای همينه که اسباب بازی لازم نداره، چون کشش اصلی عشق و توجهی که به بچه مبذول ميشه هست. خدا مادرتو براتون حفظ کنه. من مادر بزرگم وقتی خيلی کوچيک بودم رحمت خدا رفت و هرگز اين جنس عشقو شخصا لمس نکردم. اما ميتونم بگم که امروز روزشماری می کنم تا روزی که بچه هام سر و سامون بگيرن و بچه دار بشن. به همهء خواهرهام هم که ميگن امکان نداره نوه هايشان را نگهدارن (!) ميگم اما من حتما نوه هامو نگه ميدارم تا عروسام بتونن با خيال راحت برن سر کار و خوشحال باشن و پسرهای من را هم خوشحال کنن. فقط اميدوارم خيلی به زودی اتفاق نيفته (!) چون هنوز خودم بايد کار کنم. البته دلايل ديگری هم هست که يک ۱۸ ساله و يک ۲۱ ساله فعلا نبايد بچه دار بشن! اما سر وقتش اميدوارم که خدا قسمت من هم بکنه. شاد و سرحال باش مانای به ياد ماندنی.

مانا

به نازی: نازی جان.چه مادر بزرگ و مادرشوهر خوبی!اميدوارم که خانواده شاد و بزرگی داشته باشی

نازی

سلام مانا جان. اگر دلت خواست امروز يک سر به بلاگ من بزن و يک شعر را که خيلی دوست داری برای ما بنويس. مرسی عزيزم.

نازی

ازت ممنونم مانا جان. خيلی قشنگ و لطيف بود. قلبم را خوشحال کردی. متشکرم.