مهمانی و زمان

-         خوشحالم که پرشین بلاگ نسخه جدید ش را بالاخره راه انداخت.ولی نمی دونم قضیه این عکس آقای ریش فرفری به جای عکس من در صفحه چیه؟

قسمت بامزه ماجرا اینه که هر بار "کرسر ماوس" را ببری روی عکس و نگه داری روش می نویسه: مانا !!!

-         تولد شایا 6 اسفنده ولی فردا براش جشن تولد میگیریم.1500 تا کار نکرده دارم.( البته خودم به این جمله میگم تحریف واقعیت! به جای 1500 باید بگم 22 تا کار نکرده دارم!)

۲۶ نفر مهمان بزرگ و 10 تا مهمان کوچولو داریم که 9 تاشون زیر 2 سال و نیم سن دارن!! امیدوارم به همه خوش بگذره!!

فقط اومدم بگم که الان وقت ندارم ادامه پست قبلی را بنویسم.دفعه بعد!!

 -         زمان برای بچه ها آرام تر از ما بزرگسالان میگذره.برای یک بچه 2 ساله زمان یک دهم ما و برای بچه هفت ساله زمان یک سوم آهسته تر از درک زمان ما میگذره.(دکتر هولاکویی)یادتونه بچه که بودین چقدر دیر به دیر جشن تولدتون میشد و الان که بزرگ شدین چقدر سریع یک سال میگذره؟

حالا تصور کنین که به یک بچه 3 ساله قول کاری را برای "ماه آینده" بدهید.مانند این است که به یک بزرگسال بگویید که صد هزار تومن بهم قرض بده ،  40  سال دیگه بهت پس میدم!!!

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی تا

تولد شایا پیشاپیش مبارک. امیدوارم جشن تولد خوبی داشته باشید. به کارهات هم میرسی. ممنون از یادآوری تفاوت مفهوم زمان.

نونوش

راست میگی چقدر زود میگذره .تولدش مبارک

فرزانه

الهی بگردم - چقدر خنده دار مثال زده بودی .تولد پسر نازت هم پیشاپیش مبارک . امیدوارم بهتون خوش بگذرد.

ماه رقصان

مامان مانای مهربون که برای پسر گلت داری تولد می گیری! من از طرف شایا می گم که دستت درد نکنه و امیدوارم بهتون خوش بگذره و لذت ببرین ... حق با توئه زمان حالا ها خیلی تند تند می گذره!

مامان نورا

شایای عزیزم تولدت مبارک . الهی که خیلی خیلی خوش بگذره و مامانی هم به همه ی 22 تا کار نکرده اش به موقع برسه .زودی بیا و برامون از تولدت تعریف کن ...[دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست]

فرانک

مانا جونم تولد گل پسرت مبارک از طرف من ماچش کن [ماچ] [دست][دست][دست] شاید من از این 1500تا کار یا 22 تا یکیشو بتونم کمکت کنم حالا پیشنهاد از شماست منتظر می مونم [نیشخند] [قهقهه][قهقهه]راستی کیک تولدشو تونستی سفارش بدی

مرضیه

تولد شایا جون مبارک باشه الهی. خیلی از نکته خوبت ممنونم...[ماچ][قلب]

نازی

مانا جان. تولد شایای عزیزم مبارک باشه. خانه ای که در آن یک پسر بچه’ کوچولو زندگی می کنه، خانه ای پر از معجزه و افسانه و قصه های پیچیده و شیرینیه که فقط ذهن پسر بچه های کوچولو می تونه تصورشون کنه. وقتی برات حرف بزنه، واقعا حرف بزنه، خواهی دید که چه می گویم. برای خانواده’ زیبایت آرزوی بهترین ها را می کنم مانای به یاد ماندنی. برای مهمانی هم خسته نباشی. (یک وقت دیگر برایت نظرم را راجع به میهمانی های تولد بچه ها خواهم نوشت. من از پسرانم خیلی چیز راجع به این قضیه یاد گرفتم و فکر می کنم همه’ مادرها باید بدانند که بچه ها چه می خواهند. وقت دیگر.)

ماه رقصان

مانا جون! من می گم یه برنامه ی کاخ گردی بذاریم که هم ما محظوظو شیم و هم بچه های شما جایی برای دویدن و پریدن و جیغ کشیدن داشته باشن! خوبه؟

مانا

مرسی از همگی. متاسفم که وقت نکردم جواب تک تک تون را بدم[ماچ]