از اين در اون در

- مثل اینکه اسفند و زدن به تخته و .... کارساز نشد.فردای روزی که پست پایینی را نوشتم شایا خورد زمین و لثه اش پاره شد و لبش هم به اندازه یک فندق باد کرد.هر بار نگاهش میکردم آه از نهادم در میومد.

- شندم یک دستبندی هست که بعضی از celebrity ها دستشون می کنند و این خاصیت را داره که هاله ای دور بدن ایجاد میکنه و از چشم بد دورشون نگه میداره!

- بازم شنیدم که یه ساعت هایی هست که هرکی دستش کنه مانع تاثیر امواج به خصوص امواج موبایل بر روی بدن میشه.قیمتش هم پانزده هزار دلار ناقابله.

- شایا من را گاهی "مانا" صدا میکنه و گاهی هم "ماما". ولی تازگیها بعضی وقتها "نانا"هم صدام میکنه!

کسی از اون دستبند ها سراغ نداره؟

 

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شری

جالبه که آدم کسايی رو که دوست داره چشم می زنه ها!! ديدی هميشه می گن بر چشم بد لعنت ولی گاهی چشم خوب به مراتب بدتره!! از طرف من اونورش که باد نکرده رو يه ماچ بکن!

مامان رادین

منم به اسفند دود کردن خيلی اعتقاد دارم. شنيدم دود اسفند انرژی های منفی را دور می کند!! به همين علت رادين را هر جاي جديدی ببرم برايش اسفند دود می کنم. شما هم برای شايای گلم اسفند دود کنيد.

مانا

به مهرک و ماه رقصان:مرسی از راهنمايی هاتون به شری:

خانم شين

ببخشيد سليبرتی يعنی خانومهای بد بد؟

رضا

به نظر من که اسفند و .... همه خرافاته. اون داستان چشم زدن هم شايد تاثير انرژيهای مثبت و منفی باشه که با قصد قبلی گفته ميشه. اينم يه حادثه است که برای هر بچه ای تو اين سنين اتفاق می افته. ايشالله زود زود خوب ميشه:)‌

خانم شين

مانا يادم رفت بگم از اون دستبندها منم می خوام. همون ۱۵ هزار دلاريا. قربون دستت می گيری دو تا بگير يکی هم برای مامانم. مرسی! امضا : شين پولدار

نازی

سلام مانا جان. متاسفم شايای عزيزم لبش زخم شده. عزيزم، ممکن است بار اولش باشد، اما (متاسفانه) بار آخرش نخواهد بود. تا اين پسر مرد شود، خيلی رنج خواهد کشيد که البته رنج مادرش بيش از آن هم خواهد بود، چرا که ما هم رنج های خودمان را می کشيم و هم رنج های بچه هايمان را. خانمی که در زندگی من نقش مهمی را بازی کرد، روزی که خيلی کلافه و بی قرار بودم از من پرسيد کدام نيرو را قوی ترين و پر قدرت ترين در جهان می شناسم؟ گفتم خدا را. گفت پس بچه هايت را به او بسپار و از او بخواه از آنها مراقبت کند. اجابت کردم و سالهاست در اوج نگرانی هايم راجع به بچه هايم، احساس آرامش و اطمينان می کنم. بچه ها زمين می خورند، زخمی می شوند، سرشان ميشکند و بخيه می خورد، قلبشان مضطرب می شود و بعضی وقتها می شکند. در پناه خدا اما، دوباره بلند می شوند، خوب ميشوند و التيام می يابند. روزی که پسر بزرگم را که ابرویش شکافته بود به دکتر بردم و وقتی او را بخیه می زد با نگرانی از او پرسیدم: آیا جایش می ماند؟ گفت: پسر شما حالا روی صورتش چیزی دارد که بعدها به آن بوسه های زیادی خواهد خورد! به ايزد بسپارش و از زندگی زيبايت لذت ببر مانا جان.

مانا

به رضا: يعنی شوخیش را هم نکنم؟ مرسی به شین:سلبریتی یعنی آدمهای معروف به نازی: چه قشنگ گفتین:روی صورفش چيزی دارد گه بعدها بوسه های زيادی خواهد خورد.اشکم دراومد.

Dada

Mana joon Agar dast-band ra kharidi va dore dastash basti fekr mikoni agar khodaaye nakardeh dobaare zamin bokhorad hich jaayash baad nakhaahad kard? Ya fekr mikoni digar zamin nakhaa-had khord ? Mana Jaan harfe Nazi joon ra baavar kon va Shaya ra be khoda bespor va bogzar kheili tabiei zendegi konad . zamin bokhorad , labash baad bekonad va,,,,,,aanvaght kheili raahat be esteghbaale havaades khaahi raft va che aasaan va che maghool va manteghi Dooradoor har doye shomaha ra miboosam va baraayetaan aarezooye salaamati mikonam , ahamintor baraaye manoochehre azizam Dada

مانا

به دادا: مرسی از کامنتت