خاطرات يک لحظه

چگونه می تونم یک لحظه را ابدی کنم؟

یک نگاه را. یک حس را.

تو بزرگ میشوی و فراموش می کنی.  برای من فقط خاطره ها می مانند.   خاطره ای ازلبانت.از مژه هایت.از لبخندت.از دستانت که دور گردنم حلقه می شوند.

تو بزرگ میشوی و فراموش می کنی. من هر روز به خودم می گویم: مبادا که فراموش کنی.

 

 

پ.ن: پارسال همین موقع پاهاش به اندازه نصف کف دست بود.

/ 5 نظر / 3 بازدید
خانم شین

مطمئن باش که فراموش می کنه. مگه تو چیزی یادته ؟ - از بچگی های خودت - من بیشتر از فراموشی از روزی می ترسم که دیگه اینجور عاشق من نباشه...

نازی

سلام مانا جان. مرسی که به من سر زدی. اتفاقا من امشب يک خاطره راجع به پسر کوچکترم نوشته بودم. منتظر شدم بياید منزل تا برايش بخوانم و ازش اجازه بگيرم تا پست کنم. وقتی با برادرش آمدند، همانطور که از بچگی شان کار مورد علاقه مان خواندن برای آنها بود، خواهش کردم بنشينند و گوش کنند. وسط قصه، بزرگتره می گفت: نه بابا اينجوری نبود. بهش گفتم عزيزم شماها اطلاعات ريز بزرگ شدنتان را يادتان نيست، همانطور که من هم مال خودم يادم نيست. اما هر کلمه، هر حرکت، و هر نگاه شما دوتا به ياد من است و امکان ندارد يادم برود، چون زندگی شما دو نفر عزيزتر از زندگی خودم برای من بوده است. او فراموش می کند. شما بياد داشته باشيد که برايش تعريف کنيد و خاطرات را برای او هم جاودانه کنيد. شاد باشيد مانا جان.

صبا

مسلما فراموش می کنه توهم فراموش می کنی این روزها رو .اینده خیلی نزدیک تر و خیلی شیرین تر و البته خیلی بیرحم تره شیرین تر و نزدیک تربرای کودک امروز و بی رحم تر برای مادر

FarNice

سلام. مرسی از کامنت .. چيزی که من نوشتم خيلی هم بی ربط به پستت نبود. نه ؟ فراموشی نميشه اسمشو گذاشت ٬ توی يه بازه زمانی هيچ کدوم از ما نفهميديم پدر مادرمونو ٬ يه تلنگری هميشه باز آدمو برمی گردونه به همين حسا. نگرانی نباش . شايا ی خوشگلو ببوس :)