يک پست مغرور!

-         از وقتی بچه دار شدم کارهایی را می کنم که تا قبل از اون حتی به فکرم هم نمی رسید.مثلا توی تقویم میگردم که 7 مهر روز آتش نشانیه و با شایا میریم گل میخریم و به آتش نشانها میدیم.احساس خیلی خوبی دارم که از حرفه ای که هیچ وقت بهش فکر نمی کردم ، قدردانی کردم.

-         امروز شایا با اصرار ازم چیزی می خواست و کلماتی را هم تکرار می کرد که اصلا سر در نمیاوردم.بالاخره بعد از جند دقیقه تکرار و پانتومیم ، فهمیدم که بلوک های خانه سازی(بریکس)اش را می خواهد.این جور مواقع بعد از "کشف رمز" کلماتش آنقدر احساس غرور می کنم که بزرگترین کاشف قرن هم کنار من کم میاره!

-         چون دارم راجع به احساس غرور می نویسم مجبورم اینو هم اضافه کنم که مادر شوهر و پدر شوهرم آخر هفته مهمان من بودند و اظهار کردند که مدتها بود اینقدر بهشون خوش نگذشته بود!

-         مرسی از همه اونهایی که برای پست قبلی کامنت گذاشتند.تجربیاتی که نوشتین خیلی برام با ارزشه و به همه آنها فکر میکنم.

پ.ن: دوستان و آشنایان عزیز از این هفته به بعد چهارشنبه شب ها در خدمتتون هستیم با پازل و کالباس و چیپس و "مزه".فقط لطفا قبل از آمدن یک هماهنگی بکنید.منتظرتونیم.

 

 

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مانا

به هرمس مارانا: خوش آمدين به کامنت دونی من.هر چهارشنبه که دوست داشته باشين در خدمتيم به ياسمين: همانطور که خانم شين گفته شايا به معنی سزاوار و شايسته است

مانا

به خانم شين:تلفنشونو ميدم از خودشون بپرس! من بی تقصيرم! به بي تا: مرسی از نظراتت.چقدر خوبه که يکی مثل برادرت را داری

مريم صفا

مانا جون خوشحال شدم که وبلاگم رو خوندی. يواشکی هم بهت بگم که ماه رقصان الان موهاش کوتاهه٬‌ ولی همون طور مشکی با چشمای درشت مشکی

مريم صفا

راستی٬‌ منم اهل پازلم و همين الانم يه پازل نصفه خونه مون مونده. می شه آوردش خونه ی شما با مهموناتون درستش کرد؟ يه سوال ديگه: تو که بچه ی کوچيک داری چه جوری پازل درست می کنی؟ شايا به همش نمی ريزه؟

نازی

سلام مانا جان. از دعوتت متشکرم. من اين چهارشنبه کمی گرفتارم نمی تونم بيام. ميشه يک چهارشنبهء ديگر دعوتم هنوز سر جاش باشه؟ پازل هم زياد حوصله ندارم، اما باقيشو هستم و تا خود صبح انقدر حرف می زنم حوصله تون سر بره! شاد و خانه شاد و سفره گسترده باش مانای عزيزم.

درنا

ميدونی؟آدم وقتی نوشته های تو رو ميخونه وسوسه ميشه بره هر چه زودتر ازدواج کنه و بچه دار بشه از ته قلبم دعا ميكنم هميشه سالم و خوشبخت و شاد باشيد.

مانا

به مريم: پازل را روی ميز نهارخوری گذاشته ايم و وقتی شايا خوابه و يا مهمون داريم درستش می کنيم به نازی: هر چهارشنبه ای که بتونين بياين ما خوشحال ميشيم.شما بياين ایران هر روز که دلتون خواست بياين خانه ما به درنا:پس چرا معطلی؟ زود باش ديگه

توکای مقدس

ببین اگر شایا به نقشه های آتش نشانی احتیاج داشت فوری خبرم کنین چون شش ماهه که تو دفتر فقط دارم آتش نشانی طراحی می کنم و فکر نمی کنم کسی اندازه من تو این زمینه بتونه به شایا کمک بکنه.

مانا

به توکا:حتما خبرت ميکنم به شرطی که از اون ميله قرمز های سقوط هم داشته باشه

بانوي جشنواره زمستان

به قسمت بچه و شايا ... پازلم که ديگه هيچي : دی راستی من الآن دارم پازل ؛باکره صخره ها ؛ رو می چينم.البته ۱۰۰۰ تيکه و جالبه که فقط ۲۳۵ تا تيکه مشکي يه دست داره:(