خانم جفت

دیروز مامانم ازمن پرسید" فردا چند سالت میشه؟"     گفتم :" میشم جفت 3".        گفت :" یعنی هنوز 32 سالته.       هنوز خیلی کوچکی.میرزا کوچک خانی!"         فکر کردم "32 سالمه و کوچکم! چطوری ممکنه؟"         بعد که فکرم را مزه مزه کردم ، بهم خیلی چسبید.   بعنی حداقل یک نفر هست که فکر کنه هنوز من خیلی کوچکم!

***

یک جفت دیگه:

امروز در روزی که جفت یک داره و در سالی که جفت 8 داره من سنم جفت 3 شده!  در  تاریخ سال میلادی هم امروز دو تا 2 و دو تا 9 و دو تا صفر داریم!!

/ 28 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

تولدت مبارک مانا جون. خوب و خوش باشی.

روناک

مانای عزیز تولدت مبارک امیدوارم جفت بچه هات زیر سایه جفتتون سالم و خوشبخت و خوش باشن

مرضیه

تولدت مبارک مانا گلی[گل]شاد باشی تا همیشه[قلب]

مارال

سلام از این طعم هم دبدن کنید خوشتان میاید شادباشید [گل]

عباس

سلام در مورد تربیت کودکان و فرزندان ناز شما مطلب می نویسم میتونید یکبار به من سربزنید سوالی بپرسید امیدوارم وقت شما را هدر نداده باشم موفق باشید.

بهمن

سلام اگر برای جشن تولد فرزندتان به دنبال یک سورپرایز هستید اگر می‌خواهید یک روز باشکوه برای جشن تولد کودکتان به وجود بیاورید اگر تا به حال برای جشن تولد بچه‌های خودتان و فامیل بلاتکلیف بوده‌اید اگر می‌خواهید بدون دردسر تزئینات و دكور جشن تولد فرزندتان را فراهم كنيد حتما به "دكورك" اولين طراح و مجري دكور جشن تولد در ايران سر بزنيد و طرح‌ها و كارهاي ما را ببينيد. http://www.dekorake.blogfa.com "دکورک" به شما کمک می‌کند تا علاوه بر خوشحال کردن بچه‌ها عكس‌هاي زيبايي به يادگار بگذاريد.

عباس

سلام من که سر در نیاوردم که چه نوشته ایید و می خواستید چی بگید[گل]

مهراوه

یک سال است که تقریبا هر شب پسرم با قصه های عمه مریم به خواب می رود. صدای عمه مریم گرم و مادرانه است، آن قدر قصه هایش را شیرین و با احساس تعریف می کند که هر کدام از قصه هایش را من و دخترم و پسرم هر کدام چندین بار و چندین بار شنیده ایم و باز هم برایمان دل پذیر و سرگرم کننده است.

oops

با سلام سايت پيک شهر و جستجو در اینترنت در اقدامی بی سابقه جهت ارتباط و افزايش همکاري با وبسايت ها اقدام راه اندازی سیستم اتوماتیک تبادل لینک نموده است . شما می توانید وب سایت و یا وب لاگ خود را با هر پیج رنکی در وب سایت ما به معرض نمایش بگذارید... لینک خود را بلافاصله به صورت اتوماتیک ملاحظه خواهید کرد. http://peikeshahr.com/index.php?DPT=IP26 http://www.fxend.com/link موفق و پیروز باشید

Doctor114

سلام: با هدیه ی جدید دوستان مطهرونی به روزیم : http://motaharoon.persianblog.ir/post/115 به راستی با هزار تومان چه کار می توان کرد ؟!؟