برای شوهرم

خاطره هامو مرور می کنم. شاید این دهمین سالی باشه که تولدت را با هم جشن می گیریم. گاهی دو تایی، گاهی با دوستامون و امسال هم با شایا.

به یاد اون شب تولدت، که توی برف پیاده از پارک پرنس تا رستوران ژاپنی ها رفتیم و چقدر خندیدیم. من مدام روی یخ ها سر می خوردم و تو مجبور بودی تمام مدت دستمو محکم بگیری تا زمین نخورم.

توی تمام این سالها تو دستمو محکم گرفتی و من هر روز با کمک دستای تو به جلو رفتم.  و امروز که خودمو خوشبخت ترین زن دنیا حس میکنم، به خاطر توست.

مرسی از عشقت و حمایتت.

                                 تولدت مبارک

                                                             مانا

/ 10 نظر / 4 بازدید
منوچهر

قربونت برم عزيزم راستی يادته اولين تولدی که توی خونتون برام گرفتی من از هولم کيک رو ريختم روی فرش من هم خودم رو در کنار تو و شايا خوشبخت ترين مرد روی زمين احساس می کنم.

خانم شين

يعنی مهمونی بی مهمونی ديگه ؟ *** من همينجاهام! يه خورده سرم شلوغه!! زنگ می زنم بهت. *** تولد شوهرت مبارک!

manoochehr jan tavalodet mobarak, manaye azizam tavalode hamsaret mobarak

بهاره

مانا جان وبلاگ نو و تولد آقای شوهر مبارکه...

مامان بانو

ما که عشق را احساس کرده ایم٬قشنگترين سالهای زندگی را ميگذرونيم.تولد عشقت مبارک

سپيده

تولد شوهر گرامی تون مبارک....از وبلاگ خانم شین به اینجا رسیدم...خوشحال میشم تبادل لینک کنیم....خبرم کن ...منتظرم

آرمان

سلام..فکر کنم با هم همکاريم.من يه جوجه معمارم که تازه تزش رو دفاع کرده...وبلاگم هم يکم از زندگی معمولی ادمها دوره..ادرس ندادم چون مهمون هميشگی خانم شين و آقای الف هستم اما اونا هيچوقت مهمون من نشدن!!! بگذريم غرض اينکه اينجا جمع دوستان جمع گرميه و می دونم من راه ندارم اونم به دلايلی! ولی هميشه يه مهون سرزده خواهم بود. تولد همسرتون مبارک...و انشالله به همه اون چيزايی که (دلتون ميخواد) برسيد. برای من هم دعا کنيد

ناهيد

مبارک باشه . پست دلم مي خواست حرفهاي ناگفته اي بود که روي دلم سنگيني مي کرد . ممنون نانا

شکيبا

خيلی مبارکا باشه (هم وبلاگت هم تولد منوچهر) به امید اینکه به همه آرزوهای کوچیک و بزرگی که تو دل پاک و مهربونت هست برسی. شایا رو حسابی ببوس